473 kr |
BRAND | RALPH LAUREN |
KOLLEKTION | POLO SPORT |
KÖN | MÄN |
PRODUKTTYP | EAU DE TOILETTE |
BESKRIVNING | LEVERANS | RECENSIONER |
Ralph Lauren Polo Sport Eau De Toilette 75ml Sprej
Parfymen designades av Ralp Lauren 1993 och består av en blandning av sjögräs, alger, och mynta vilken accentueras av muskot,lavendel, bärnsten, ekmossa och sandelträ.
Doftfamilj: | Aromatisk, Fräsch |
Ralph Lauren Polo Sport Eau De Toilette håller alltid hög kvalité.Har aldrig använt en bättre parfym.
)Bra pris, sparade ungefär 250:- för exakt samma produkt genom att köpa från detta företag. Tog ca 7-10 dagar att få hem parfymen, men frakten får helt klart godkänt eftersom den var så löjligt billig.All-&-All ger jag köpet 5/5 i betyg. Bra pris, äkta produkter, och Ok leverans./Matias (första köpet)
Vi strävar efter att skicka våra produkter inom 24 timmar efter mottagande av beställning. Beställningar som gjorts över helgen eller en helgdag mitt i veckan kommer att skickas följande vardag.
Land:
Standardleverans Sverige Levereras inom 7 arbetsdagar |
Beställningar över 750,00 kr: GRATIS |
||
DPD Sverige Spårbar leverans levereras inom 5 arbetsdagar |
Beställningar över 1.500,00 kr: 100,00 kr |
Leveranser görs med Bring och paketet levereras till närmaste utlämningsställe. Du kommer att motta ett SMS och/eller mail så snart du kan hämta ut försändelsen.